KODLANMIŞ HAYATIMIZIN SIRLARLA DOLU ,GÜNLÜK ŞİFRESİ
BAYANLAR
DAMAR ATMALARININ SEĞİRMELERİN ANLAMLARI
İSMİNİZİN ÖZEL KODLARIYLA HAZIRLANMIŞ KOLYELER
KODLANMIŞ HAYATIMIZIN SIRLARLA DOLU,GÜNLÜK ŞİFRESİ
BAYLAR
ACUN İSİM ANALİZİ

  
İSTANBUL DEPREMİ

KIYAMET YAKLAŞTIKÇA

ÖZEL NAMAZ VE DUA

FAL-TAROT-BURÇ SAFSATASI

ÇAĞ VE İNSAN


CEVHER VE MİZAÇLAR

NAZAR HAKKINDA BİLGİLER

ALTIN ÖĞÜTLER
SEMA MELEKLERİNİN DUALARI

ÇOCUKLARINIZA İSİM KOYARKEN YARARLANACAĞINIZ ÖZEL TABLO
ÖZEL BAŞARI KALEMLERİMİZ

 
BURÇLAR DEĞİŞTİ
ÇOCUĞU OLMAYANLARA ÖZEL TAVSİYELER
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?
İSİMLER VE REYTİNG

BİRKAÇ KELAM
KULAK MASAJI
MUHYİDDİN-İ ARABİ HZ. TANIYIN
1

SEĞİRMELERİN ANLAMLARI

 

  

DAMAR ATMALARI
 SEĞİRMELER

  


Gün içerisinde zaman zaman, herhangi bir organımızda damarlarımızın  alışıla gelmişin dışında hızlı hızlı attığını hissederiz.

 Damar atmalarımız, Kalbimizin  rikletinden meydana gelir. Kalp rikletinin değişmesi sonucu pompalanan kan, organlarımıza yeni bir sekte yaparak gider.

Bedensel olarak normal olan bu hareketler,Ruhsal dünyamıza vermek istediği bilgilerle doludur.

Kul ile Allah (c.c) arasındaki fiili irtibat hiç kesilmez.Rüyalarımız'da bu fiilin sonucudur aynı seğiren yerlerimiz gibi.

Rüyalarımız ve Seğirmelerimiz özel bir ilim ile tabir edildiğinde,

bize verilmek istenen işaretler hem önem kazanmış olur hemde işaretlerin ne anlama geldiğini  öğrenmiş oluruz.


 

 
ALIN
Sağ : Nişan, düğün, doğum günü kutlaması, eğlenceye
         işaret eder.eğlence ve sevinme zamanıdır.hayal kırıklığına uğratmaz kişiyi mutlu eder.bir takım kişileride sevincine ortak eder.sabahında iyi bir hayır-güzel haber vardır.


Sol  : Önemli bir haber alınacağına çok sevince işaret
         eder.anne ve babadan iltifat,patronlardan terfi ve taltif beklenmedik bir sevgi daveti veya ikramiye çıkma ihtimali çoktur.
ARKA OMUZLAR

Sağ : Hüzünlü bir olaya ve bunun getireceği sıkıntının
         hayatı etkileyeceğine işaret eder.hastamızın ağırlaşması-tahlil sonuçlarının kötü neticeleri-seyahatlerin yarıda kalması veya fiyaskoyla sonuçlanması vardır. dolayısı ile yürekler bayağı üzülür.


Sol  : Keder ve gözyaşına işaret eder.bütün aya sirayet edecek bir sıkıntı bir psikoljik bozukluk-ayrılık-boşanma yada kırıcı birtakım sözler vukuu bulabilir.AVUÇ
Sağ ve solda :  özlenen başarıya işaret eder.evlenme zamanıdır. genellikle yüzük takmaya sevgi davetlerine işaret eder.bu seğirme birkaç saat devam ederse çok güzel inanamıyacağınız sizi siyadesiyle memnun eden bir olay karşısında şaşırırsınız.


AYAK
Sağ  :  Hüzünlü bir olay olacağına sadaka vererek hayra yönlendirmeye işaret eder.garip ama inanılmaz sıkıntı vardır. bir kaza, bir kötü habere açıktır ama. enerji çok kuvvetli olmadığı için minik bir sadakayla geçiştirme ihtimali kuvvetlidir.türbe ziyaretleride ziyadesi ile zulmetin dağılmasına vesile olur.


Sol  : Huzur ve neşenin yaklaştığına çok iyi bir habere.enerji yükselmiş 28 volta yaklaşmıştır güzel haberler sıraya girer.paranız gelir.barışmalar başlar hayat biranda güzel olaylara gebe hale gelir.BAŞIN ÜSTÜ

Sağ ve solda:   başarının çok yaklaştığına işaret eder.terfi bekleyenlere müjdedir. yurt dışı bağlantılar harikadır.okuldan hep iyi neticeler çıkar. ameliyatlar ve tahliller çok güzel müjdelere sebep olur. sevinme zamanıdır.BAŞIN ÖN KISMI

Başarıya az kaldığına  devlet adamları ve amirler  tarafından önemli bir işinin hallolucağına delalet eder.mahkeme sonuçları rahatlatır.hacizler ertelenir. ödemeler kolaylaşır.kiracıların ev alma ümitleri başlar. çocuklar evlendirmeye müsait hale gelir. çiçek hediyeleri sıklaşır. hep gülümsersiniz.


BURUN

Sağ : Üzücü  eziyetli günler geldiğine işaret eder.kötü haberlere açık bir işarettir.sıkıntılar birden dışarı vurur. hayret verici terslikler başlar yorgun ve halsiz düşersiniz. ne yapacağınızı şaşırır vaziyete gelirsiniz. mutlaka yemek başlarında tuz yalamak tuzla bitirmek çok iyi neticelere dönebilir.


Sol  : Beklenen  başarıya, başarının paylaşmaya değer nitelikte olacağına işaret eder.toplantı ve bir yemek vardır. siyah renk her zaman başarı getirir. gümüş yüzük takmak unutulmamalıdır.en güzel yönü gözler çok etkilidir.iyi kullanmak anlamlı bakmak her işe yardımcıdır.BOĞAZ

Sağ  :  Beklenen paranın geleceğine sıkıntıların beklenmedik şekilde hafifleyeceğine işaret eder.artık zulmetin dağıldığına içinden çıkamadığınız işin kendiliğinden çözüldüğüne şahit olursunuz. kısa bir yolculuk ruhunuza huzur verir. enerjiniz 28 volt civarındadır  titremeler gitmiş ağrılar hafiflemiş haldedir.


Sol  :  Üzücü bir habere işaret eder.ölümler kara haberlere işarettir. işten atılmalara-ayrılıklara işaret eder. hassas bir dönemdir. ağlamalar olabilir.BİLEKLER
 Çok iyi bir habere işaret eder.beklenen sevgili yada dost gelmiş süprizini  yapmıştır. anne ve babanızdan gelen hayır ve dua.çözülmez görünen işlere ışık tutmuştur. yaşama sevinci artar.letaifler renklenir vede içleri dolar.miğde problemi azalır-kaşınmalar azalır. rahatlama haftası başlar.


BAŞPARMAK

Sağ  : Birilerinin, kendisinden borç para veya yardım isteyeceğine işaret eder.yükselirsiniz.paranız bereketlidir. arkadaşlar arasında sevilir ve sayılırsınız. pek anlam veremediğiniz kişiler size yakın olur.elinizden borç paralar çıkar ama arkası hayır ve berekettir.


Sol  :  Üzüntü ve kedere işaret eder.voltaj  aniden düşmüştür tehlike sınırlarına yaklaşır. renginiz mavi ve sıkıntılıdır. her an birşey oluşacak gibi üzüntülü ve sıkıntılısınızdır.BÖĞÜR

Sağ  : Başarı ve çok hoş bir mutluluğa işaret eder.sevmek karşılık bulmak nişan yapmak yemeğe davet, aşk ilanı gibi şeyler yaşamaya hazırlıklı olmalısınızdır. herşey sizden yana ,enerji mükemmeldir.


Sol  : İhtiyaçları giderecek kadar para ve mala işaret eder.iş değişikliği , bir satış haberi şanslı bir zaman dilimidr. huzur bulacak haller meydana gelir sevinirsiniz.BALDIR

Sağ  : Kutlamaya  eğlenceye düğün ve nişana işaret eder.dahada ileri giderek sizi havalara uçuracak bir habere hazırlıklı olmanıza işaret eder. enerji 28 voltun üstüne çıkmıştır.çam kokusu çok iyi netice verir. tatlıdan uzak durmaya işaret eder.


Sol  : Kısa bir yolculuğa işaret eder.akraba ziyareti ömrü uzatır, kişileri sevindirir hakkınızda iyi duyumlar meydana gelir takdire şayan bir işe öncü olursunuz.bundanda ziyadesiyle memnun olursunuz.BACAK

Sağ ve sol  :  makam  mevki ve paradır.çok güzeldir. eğer seğirme on seferden fazla devam ederse mutluluktan uçaçak haberler gelir. sağlık mükemmel olur. dertler biter.müthiş iyi gelecek gökkuşağı rengi sizi sarmalar.ÇENE

Sağ  : Kutlama ve eğlenceye  işaret eder.bir iş toplantısında yemekte doğum günüde size gereken önem verilir onore edilirsiniz. çok iltifat alırsınız. karamsarlık gider umutlar yarınlara taşınacak aceleciliktedir.


Sol  :  Çok güzel bir olayın olacağına  işaret eder....mutlaka doğuma yeni hayata işaret vardır. her türlü içsel hayaller sanki yaklaşır ve sizi kucaklar gülümsemeleriniz bitmez.DİL

Sağ  :  Ters gidecek bir işe hüzün verecek bir olaya işaret eder.iş başvuruları olumsuz, bu anlarda imtihanlar-tahliller kötüdür, mutlaka bir fakiri bir öğün doyuracak kadar sadakaya ihtiyacınız vardır. zulmet başka türlü dağılmaz.


Sol   :  Çok iyi bir olay ve onun vereceği coşkuya işaret eder.yakın arkadaşlarınızdan biri evlenir veya doğum yapar. beklenen sevgi teklifi alabilirsiniz. sevildiğinizi hissettirirler. yıkılan umutlar tekrar yeşerecek demektir.DUDAĞIN ÜSTÜ

Sağ  :  Borçların ödenmesine bolluk ve berekete işaret eder.güzel enerji.solunum yollarında troid ve böbreklerden iyi sonuçlar.annelerin sağlığından iyi haberler gelebilir.kahve dokunur. acıdan uzak durmak ve dinlenmek gerekir. öğleye kadar yapılan her iş başlangıcı iyi sonuçlara gebe olur.


Sol  :  Sevinç  neşe ve eğlenceye işaret eder.ya siz evleneceksinizdir ya okul bitmiştir. ya terfi vardır. yada çok güzel bir işe giriyorsunuzdur.DUDAĞIN UÇ KISMI

Sağ  : Başlanılan işin hayırsızlığına vazgeçilmesi  gerektiğine işaret eder.


Sol  :  Ferah ve Huzura kavuşulacağına işaret eder.DUDAĞIN ALTI

Sağ  ve Sol  : Güven ve huzura işaret eder.DİZLER

Sağ  :  Üzüntülü bir olaya işaret eder.


Sol  :  Sevinmeye çoşkuya güzel bir habere işaret eder.DİZ ALTI

Sağ  :  Uzunca bir yolculuğa işaret eder.


Sol  :  Kederli bir olaya işaret eder.EL BİLEKLERİ

Sağ  : Mal ve mirasa işaret eder.


Sol  : Taltif edilmeye yükselmeye  girilen imtihanın başarısına işaret eder.ELİN SIRTI

Sağ  :  Üzücü habere işaret eder.


Sol  :   Güçlük ve meşakkata işaret eder.GÖZÜN DIŞI

Sağ  :  Birilerinin başarılarını kıskandığına ve nazar değdiğine  işaret eder.


Sol  :  İyi bir olaya ve arkasından gelecek huzura  işaret eder.GÖZ BEBEĞİ

Sağ  :   Sıkıntı  üzüntüye işaret eder.


Sol  :  Çok sevinilecek bir olaya işaret eder.GÖZ ALTI

Sağ  : Dostluk ve vefaya işaret eder.


Sol  : Yükselmeye  taltif olmaya işaret eder..GÖĞÜS

Sağ  : Hüzünlü bir olaya işaret eder.


Sol  :  Sevinçli bir olaya işaret eder.GÖBEK

Sağ  : Üzücü bir olaya işaret eder.


Sol  :  Huzur ve neşeye idare eder.KAŞ

Sağ  : Yakın dostluk ve onun getireceği aşk ve sevince işaret eder.


Sol  :  İyi bir karar verildiğine  hayatın yeni bir düzene  gireceğine işaret eder.KAŞIN ORTASI

Sağ  :  Zevk  eğlence ve güzel bir aşka işaret eder.


Sol  :   Üzüntüye işaret eder.KULAK

Sağ  ve Sol : İnanılmaz ve beklenmedik güzel bir habere işaret eder.KOL PAZULARI

Sağ  : Bol paraya işaret eder.


Sol  :  İyi bir iş  başarı makam ve mevkiye mahkeme sonucunun iyi olacağına işaret eder.KOLLAR

Sağ  : Beraber çalışılan insanların  kendisini  çekiştirdiklerine işarettir.


Sol  :   Yapılan işin fiyasko olmasına başlanmış  yeni  işin hayırsızlığına işaret eder.KARIN

Sağ  :   Özlenen dostluk ve sevgiye  nişan ve düğüne  işaret eder.


Sol  :   Neşe ve kutlamaya işaret eder.KASIK

Sağ  : Cinsel arzulara işaret eder.


Sol  :   Kısa bir yolculuğa işaret eder. KARIN ARKASI

Sağ  :  Bol paraya işaret eder.


Sol  :  Boşanma ve ayrılığa işaret eder.MEMELER

Sağ  : Çok başarılı iş ve onun getireceği bol paraya  işaret eder.


Sol  :  Sevinçli bir olaya işaret eder.MAKAT

Sağ  : Beklenen paranın geleceğine işaret eder.


Sol  :   Yolculuğa işaret ederORTA PARMAK

Sağ  :  Üzüntülü bir olaya işaret eder.


Sol  :   Neşeli eğlenceli bir olaya işaret eder.OYLUK

Sağ  : Güzel bir olay olacağına çok sevinmeye işaret  eder.


Sol  :  Doğum ve müjdeli bir habere işaret eder.ŞEHADET PARMAĞI

Sağ  ve  Sol : Beklenmedik bir olay ve onun getireceği şaşkınlığa işaret eder....SERÇE PARMAĞI

Sağ  : İyi bir makam yükselme ve taltife işaret eder.


Sol  :  Üzüntüye işaret eder.SIRTIN ORTASI

Sağ  : Yolculuğa işaret eder.


Sol  :  Miras ve bol paraya işaret eder.TOPUK

Sağ  : Para şans  kısmet demektir.


Sol  :  Yolculuğa işaret eder.YÜZÜK PARMAĞI

Sağ  : Makam ve  Mevkiye işaret eder.


Sol  :  Gam  keder ve üzüntüye işaret eder.YUMURTALIKLAR

Sağ  : Sağlıklı doğum haberlerine işaret eder.


Sol  :  Üzüntü ve kedere işaret eder.YANAK

Sağ  : Çok hayırlı olayların başlangıcına işaret eder.


Sol  :  Sıkıntıların hafiflemesi borçların ödenmesine  işaret eder

 
 
YAŞAM KOÇUNUZ

ruyasaati@hotmail.com
RUYA HAKKINDA TAVSİYELER

RUYALAR HAKKINDA BİLGİLER

TAŞLARIN SIRRI


SAKATLANMAK YOK

LETAİFLERİMİZİN VÜCUDUMUZDAKİ YERLERİ VE RENKLERİ
40 AYET-40 HÂDİS

PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLİNMEYENLER

ADEM OĞLUNA İNANILMAZ HİZMET
BAŞARMAK ELİNİZDE

FATİH SULTAN MEHMET

TAVSİYE EDİLEN KİTAPLAR

İSMİNİZİ TEST EDİN
MANEVİ RAHATSIZLIKLAR

SAĞLIK KÖŞEMİZ

ŞİFALI BİTKİLER

RUHSAL İLETİŞİM

BİO ENERJİ

AY BURCU HESAPLAMA
İSMİNİZİN UYUMLU RENKLERİ

2